Woningstichting Venlo-Blerick biedt huurders gratis coach

Alle huurders van Woningstichting Venlo-Blerick zijn aangeschreven om gedurende 2 jaar te werken aan een persoonlijk actieplan. Met behulp van het persoonlijk actieplan kan de huurder energiebesparingen in zijn of haar eigen woonsituatie toepassen. In een persoonlijke brief aan de huurders is specifieke informatie verstrekt, die aansluit bij de woning om het aanmelden bij Beter Peter te vergemakkelijken. De begeleiding van Beter Peter is helemaal gratis, deze wordt aangeboden door Woningstichting Venlo-Blerick.

Beter Peter
Beter Peter is een gratis, interactief en online-computerprogamma die bespaaracties in de woonsituatie van de huurder laat zien. Een gemiddeld huishouden is jaarlijks zo´n 1.200 euro kwijt aan gas en elektriciteit. In één jaar kan de huurder tot € 150,- besparen, door korter te douchen met een waterbesparende douchekop of bijvoorbeeld door de televisie niet op stand-by te laten staan. Beter Peter helpt bij het opstellen van een persoonlijk actieplan voor energiebesparing, geeft adviezen en tips en begeleid bij de uitvoering van het actieplan. Dit is helemaal toegespitst op de woonsituatie van de huurder.

Meer informatie
Beter Peters tips en adviezen komen van Milieu Centraal, de voorlichtingsorganisatie voor consumenten over energie en milieu. Peter wordt ondersteund door de Woonbond, de landelijke vereniging van huurders en woningzoekenden. Er is geen enkele koppeling met welke energieleverancier dan ook.

Alles over Beter Peter, de energiebespaarcoach vindt u op www.beterpeter.nl. Zie voor meer informatie ook onder het kopje Klantinfo / Beter Peter.

Related posts:

  1. Woningstichting gaat huurhuizen verkopen


One Responseto “Woningstichting Venlo-Blerick biedt huurders gratis coach”

  1. Henk zegt:

    Dat vind ik nog eens een goede actie! Besparingen zijn goed voor zowel mens als milieu.

Leave a Reply